Bola

x5qubits

Пользователь
Пользователь
Реакции
6
Scammer / liar... etc

root

Пользователь
Пользователь
Реакции
5

Senyion

Новый пользователь
Пользователь
Реакции
0
Поддерживаю ТС, на забугре очень много слышал о боле. Опять таки без пруфов, но как "предупреждение".

adrianolls

Новый пользователь
Пользователь
Реакции
0
Hi nimda :)

i know its you because this is your software:

unlike you, i'm not banned as scammer also:

go on and share your proofs, you tried to install trojan on my pc, but failed on this.

x5qubits

Пользователь
Пользователь
Реакции
6
Что ж, в отличие от вас, я не являюсь модником на форуме, за которым ухаживают, у меня есть PayPal Prof, я просил вас оказать услугу, вы сказали, что можете это сделать, затем вы вызывали всякое дерьмо, чтобы этого не делать, затем я попросил деньги обратно, и ты сказал, что не вернешь их мне. это помещает вас в список мошенников / слоев для меня. Если у вас есть проф, я мошенник, продолжайте. А пока пососи это.

Well unlike you i am not a mod on a courted forum, i have paypal prof, i asked you to do a service, you said you can do it, then you was invoking all kind of shit to not do it, then i asked for money back and you said you wont give it to me back. that puts you in scammer/layer list for me. If you have proof i am a scammer go ahead. Until then suck it.

And once again thank you for calling me admin ;) The that's the truth will never evolve, thats why i am still your admin (nimda = admin backwards)

Последнее редактирование:
Сверху